Extor Sp. z o.o.

PHIG.pl » Firmy członkowskie » Extor Sp. z o.o.

Najlepszy partner biznesowy w outsourcingu usług księgowych i kadrowo-płacowych. Istniejemy od 1994 roku i współpracujemy z firmami z niemalże wszystkich branż. Naszych przeszło 350 Klientów obsługujemy m.in. w języku hiszpańskim i angielskim. Prawie 85% z nich to firmy międzynarodowe lub z kapitałem zagranicznym. Cieszymy się udokumentowanymi referencjami z obsługi wielu znanych firm z kapitałem hiszpańskim w Polsce takich jak Restaura, Isolux Corsan, Logista, Maugo Poland, Hercesa-Sagarbe, Inmoser, Habiteos, Tesalca czy Abitania.

 

Jakość i bezpieczeństwo współpracy z nami potwierdzają także certyfikowane systemy zarządzania zgodne z normami ISO 9001 oraz ISO 27001. Pomagamy firmom zagranicznym w zakładaniu i rozwijaniu biznesu w Polsce: rejestracja spółki, bieżąca obsługa księgowa i płacowa oraz porady podatkowe.


Nasi radcy prawni specjalizują się w zagadnieniach z branży deweloperskiej i budowlanej. Extor umożliwia szybki dostęp do informacji finansowych wspomagających zarządzanie firmą poprzez raporty zarządcze i konsolidacyjne.

 

Obszary działalności

  • Doradztwo Podatkowe

Dane kontaktowe

tel.: +48 22 266 05 50

fax: +48 22 730 87 65

Strona internetowa: www.extor.pl

Adres: Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa