Sando Budownictwo Polska Sp zo.o.

PHIG.pl » Firmy członkowskie » Sando Budownictwo Polska Sp zo.o.

Budownictwo lądowe, kubaturowe i koncesje administracyjne. Firma oferuje swoim polskim wspólnikom jakość i rzetelność międzynarodowej grupy Sando, holdingu przedsiębiorczego z ponad 35-letnim doświadczeniem, plasującego się w czołówce firm budowlanych w Hiszpanii.

Sando Budownictwo jest firmą specjalizującą się w każdej z dziedzin budownictwa lądowego i kubaturowego: drogi, infrastruktura kolejowa, hydrauliczna, lotnicza, morska, sportowa, miejska i lądowa. Grupa Sando posiada również w Polsce filię zajmującą się nieruchomościami, pod nazwą Sando Inmobiliaria Polska Sp. z o.o., specjalizującą się w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym.

Sando Budownictwo było członkiem i liderem konsorcjów zrzeszających polskie firmy, jest też wykonawcą jednych z najważniejszych projektów budownictwa lądowego, takich jak most Marii Skłodowskiej-Curie  w Warszawie. Firma oferuje swoje usługi polskim firmom zainteresowanym czasową współpracą przy realizacji wspólnych projektów (Uniones Temporales de Empresas- UTE), przetargami publicznymi i rozwojem wszelkiej działalności związanej z sektorem budownictwa lądowego, kubaturowego i nieruchomości.

 

Osoba do kontaktu: : Jorge Alberto Gámiz Pérez, Drugi Wiceprezes

Brak logo

Obszary działalności

  • Budownictwo
  • Materiały budowlane

Dane kontaktowe

tel.: 48225406090

fax: 48225406091

Strona internetowa: www.sando.net

Adres: Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa