Co nowego u naszych Firm Członkowskich

PHIG.pl » Co nowego u naszych Firm Członkowskich » Zaproszenie do udziału w badaniu Deloitte CFO Survey

Zaproszenie do udziału w badaniu Deloitte CFO Survey

Deloitte Polska

  • Dodano 07 września 2017
  • ·

PHIG i Deloitte zapraszają do udziału w kolejnej edycji Deloitte CFO Survey - badania opinii dyrektorów finansowych, na temat oceny obecnej oraz przyszłej sytuacji gospodarczej w kraju i jej wpływu na strategie przedsiębiorstw. Ankieta online będzie dostępna do 5 października 2017. 

 

Dyrektorzy finansowi są wiarygodnym barometrem polskiej gospodarki, a prognozy dotyczące strategii przedsiębiorstw wydają się potwierdzać co roku. Oprócz tradycyjnie poruszanych kwestii, w tej edycji badania dodatkowo poprosimy CFO o opinię odnośnie strategii cyfryzacji firmy orazwykorzystania zautomatyzowanych procesów. Zapytamy też Państwa o prognozy dotyczące zmiany stóp procentowych oraz strategie przedsiębiorstwa w przypadku wzrostu stóp procentowych.

 

Deloitte cyklicznie prowadzi badanie opinii dyrektorów finansowych na wielu rynkach świata.

  • Wyniki badania przedstawiają opinie CFO na temat oczekiwanych trendów, priorytetów i planowanych działań firm. Jest to unikalny punkt widzenia, gdyż CFO, ze względu na pełnioną funkcję, posiadają odrębną ocenę nie tylko sytuacji gospodarczej, ale również własnego przedsiębiorstwa i całej branży.


ANKIETA:

https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/rozwiazania-dla-cfo/articles/cfo-survey-2017-h2.html?nc=1