Oferta pracy: Specjalista ds. obsługi klienta

PHIG.pl » Ogłoszenia » Praca » Oferta pracy: Specjalista ds. obsługi klienta

Jesteśmy światowej klasy producentem dermokosmetyków do użytku domowego i profesjonalnego. Wyróżnia nas najwyższa jakość i stałe dążenie do poszerzania portfolio. Angażujemy się w badania i rozwój, tak aby nasze preparaty spełniały wszelkie oczekiwania lekarzy i pacjentów. Dzięki prężnej sieci dystrybutorów nasze preparaty są dostępne na całym świecie.

W związku z ciągłym i dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta

Zadania na stanowisku:

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta
  • Przyjmowanie, wprowadzanie i zarządzanie zamówieniami
  • Dbałość o poprawność i aktualizację danych w systemie
  • Utrzymywanie bieżącej komunikacji z klientem w zakresie statusu realizacji zamówień, obsługi reklamacji oraz zwrotów towaru
  • Przygotowywanie ofert dla klientów
  • Współpraca z firmą kurierską i magazynem
  • Monitorowanie rozliczeń z klientami
  • Wystawianie faktur sprzedaży/ faktur korygujących
  • Archiwizacja dokumentów Działu obsługi klienta
  • Przyjmowanie, wysyłanie korespondencji biurowej oraz podstawowe prace biurowe
  • Przygotowywanie raportów dla zwierzchników

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę
  • Profesjonalne szkolenie
  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę o prace
  • Praca w pełnym wymiarze pracy

Oczekujemy:

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w pracy biurowej, dziale obsługi klienta lub dziale sprzedaży
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • dyspozycyjności ,skrupulatność i punktulanośźć
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego
  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji rekrutacja@sesderma.com

Dane do kontaktu

rekrutacja@sesderma.com