Praktyki w Szkole Carlos V w Sewilli

PHIG.pl » Ogłoszenia » Praca » Praktyki w Szkole Carlos V w Sewilli

Poszukujemy praktykanta/praktykantki do działu komunikacji międzynarodowej (w ramach projektów Erasmus+  lub innych umów).

Miejsce odbywania praktyk: Sewilla, Hiszpania

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z działem ds. komunikacji międzynarodowej.
  • Małe prace tłumaczeniowe.
  • Współpraca i kontakt ze szkołami i instytucjami z krajów UE (z naciskiem na Polskę i Niemcy).
  • Pomoc przy realizowaniu projektów Erasmus+.
  • Pomoc w koordynowaniu zajęć popołudniowych dla grup Erasmus+.
  • Praca od poniedziałku do piątku, 5 godzin dziennie (godziny pracy do ustalenia).

Wymagania:

  • Znajomość języka hiszpańskiego na poziomie min. B2 oraz drugiego języka obcego (angielski albo/i niemiecki, poziom min. B2).
  • Samodzielność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania.
  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym zespole.
  • Zdobycie doświadczenia w pracy z projektami europejskimi.
  • Zapoznanie się z zasadami  i dokumentacją projektów Erasmus +.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Zaświadczenie o odbytych praktykach, referencje. W przypadku praktyk Erasmus + wypełnienie odpowiedniej dokumentacji.

Dane do kontaktu

grupos@idiomascarlosv.es