Recepcjonistka/Recepcjonista - Warszawa

PHIG.pl » Ogłoszenia » Praca » Recepcjonistka/Recepcjonista - Warszawa

Prężnie rozwijająca się firma w branży budowlanej poszukuje uśmiechniętej i komunikatywnej Osoby

na stanowisko: Recepcjonistka/Recepcjonista

Miejsce pracy: Warszawa

BALZOLA POLSKA Sp. z o. o. prowadzi działalność w Polsce nieprzerwanie od ponad 10 lat jako Generalny Wykonawca inwestycji infrastrukturalnych i kubaturowych.  Jesteśmy grupą zaangażowanych i dynamicznych specjalistów, dbających o techniczną dokładność wykonania prac, terminowość, poszanowanie dla środowiska oraz przykładność w zakresie zapobiegania ryzyku zawodowemu.

Zatrudnimy Osobę, która najbardziej będzie pasowała do naszych potrzeb oraz czuła się na tym stanowisku jak u siebie.

Opis stanowiska:

- profesjonalna obsługa Recepcji w Centrali Spółki,

- dbanie o pozytywny wizerunek Firmy, recepcji i sal konferencyjnych,

- udzielanie informacji Współpracownikom, Klientom i Gościom,

- obsługa centrali telefonicznej – udzielanie informacji oraz łączenie rozmów do odpowiednich działów,

- rezerwacja sal konferencyjnych, obsługa spotkań (przygotowanie materiałów biurowych  oraz spożywczych, w tym podawanie kawy, herbaty, wody, itp.),

- dbanie o sprawny obieg dokumentów w Firmie, prowadzenie rejestru korespondencji wychodzącej i przychodzącej (tradycyjnej i elektronicznej), koordynowanie wewnątrz firmy, między oddziałami i na zewnątrz Spółki, - odbiór i nadawanie przesyłek kurierskich oraz pocztowych (w zależności od potrzeb nadawanie przesyłek także w Urzędzie Pocztowym – czasami codziennie),

- zatwierdzanie faktur za przesyłki kurierskie na podstawie listów przewozowych,

- przygotowywanie dokumentów (ankiet i sprawozdań) dla GUS-u po uzyskaniu danych z Działu Księgowego (raz w miesiącu),

- archiwizacja dokumentów (umów, zleceń, itp.)

- wprowadzenie do elektronicznej bazy danych i odłożenie do odpowiednich segregatorów,

- wsparcie innych pracowników w pracach biurowych (kopiowanie, skanowanie, drukowanie, niszczenie dokumentów),

- inne czynności biurowe związane z bieżącą pracą zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

- wykształcenie – co najmniej tytuł licencjata,

- bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,

- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

- znajomość języka hiszpańskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,

- dobra znajomość i swoboda w obsłudze  pakietu Microsoft Office (m.in. Excel, Word, Power Point),

- znajomość obsługi urządzeń biurowych, zasad obsługi klienta, prowadzenia korespondencji oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkową zaletą,

- pozytywne nastawienie do życia i ludzi oraz wysoka kultura osobista,

- odpowiedzialność, operatywność, terminowość i  profesjonalizm,

- lojalność, uczciwość i dyskrecja,
 - skrupulatność i dokładność, wielozadaniowość oraz umiejętność wykonywania pracy pod presją czasu,

- przestrzeganie zasad i dyscypliny pracy, punktualność,

- biznesowy wizerunek – wygląd i sposób bycia (uprzejmość i uśmiech dla współpracowników oraz gości - warunek konieczny),

- stosowanie zasady pracy zespołowej w stylu 1+1 = 3 oraz zwyczaju nie wiem = pytam,

- umiejętność dobrej organizacji obowiązków i planowania swojego czasu pracy oraz określania priorytetu,

- samodzielna pracę, ale dla zespołu,

- dyspozycyjność do pracy na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00,

- chęć uczenia się.

W zamian za uczciwe podejście do pracy i zaangażowanie oferujemy:
- pracę na pełnym etacie w przyjaznej i partnerskiej atmosferze w nowym biurze w centrum stolicy (przeprowadzamy się na początku listopada 2018 r.),

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym,

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

- doskonały dojazd do biura komunikacją miejską,

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

- możliwość dalszego rozwoju w ramach organizacji,

- pakiet medyczny,

- szkolenia związane ze stanowiskiem oraz niezbędne narzędzia do pracy: komputer, telefon itp.

Osoby zainteresowane pracą w naszym Zespole prosimy o przesłanie życiorysu na adres balzolapolska@balzolapolska.com
W tytule e-maila prosimy wpisać:  Recepcjonistka/Recepcjonista Warszawa Na zgłoszenia czekamy do 22.10.2018 r.
Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Balzola Polska Sp. z o.o. zgadza się Pani/Pan się na przetwarzanie przez Pracodawcę swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli życzy sobie Pani/Pan, abyśmy zachowali Państwa dane w naszej bazie, proszę umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Balzola Polska Sp. z o.o.  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 365 dni od momentu ostatniego kontaktu.”

Dane do kontaktu

balzolapolska@balzolapolska.com