Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Speed Business Meeting w Krakowie

Speed Business Meeting w Krakowie

  • Data wydarzenia 28 września 2017
  • ·
  • Publikacja 28 lipca 2017
  • ·

28 września (czwartek) w Browarze Lubicz w Krakowie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Speed Business Meeting. Serdecznie zapraszają firmy z regionu Małopolski do udziału! 


Polsko - Hiszpańska Izba Gospodarcza we współpracy z Belgijską Izbą Gospodarczą, Francusko-Polską Izbą Gospodarczą, Holendersko-Polską Izbą Gospodarczą, Polsko-Portugalską Izbą Gospodarczą oraz Skandynawsko-Polską Izbą Gospodarczą 

serdecznie zapraszają na Speed Business Meeting,

 

który odbędzie się 28 września 2017 r. o godz. 17.30-21.30,

w Browarze Lubicz - Lubicz 17J, 30-001 Kraków.

 

Speed Business Meeting to jedyna formuła, gdzie Partner może dotrzeć ze swoją ofertą do bardzo szerokiego grona odbiorców (współpraca pomiędzy kilkoma izbami bilateralnymi). Uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w serii krótkich spotkań z przedstawicielami wybranych branży.

 

Rozmówcy podzieleni zostaną na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów. Organizatorzy nie gwarantują jednakże spotkania z firmami z każdej z branż, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.

 

Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniego zapisu (maks. 1 osoby z firmy). Uczstnictwo bezpłatne dla firm zrzeszonych w Izbach organizujących wydarzenie. Koszt uczestnictwa dla firm niezrzeszonych wynosi: 200 PLN + VAT.

Prosimy o przesyłanie wypełnionych FORMULARZY ZGŁOSZENIOWYCH na adres m.wasaznik[at]phig.pl do dnia 22 września 2017. 


AGENDA:

17.30 – 18.00 Rejestracja uczestników
18.00 – 18.30 Oficjalne rozpoczęcie
18.30 – 19.30 SPEED BUSINESS MEETING
19.30 – 21.30 BUSINESS MIXER


Partnerzy spotkania:

Regulamin spotkania Speed Business Meeting
1. Z każdej firmy zainteresowanej spotkaniem może wziąć udział tylko jedna osoba. W drugiej części spotkania - Business Mixerze - może wziąć udział druga dodatkowa osoba z firmy.
2. W dniu spotkania, po przybyciu każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów. Organizatorzy nie gwarantują spotkania z firmami z branży, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.
3. Uczestnicy zostaną podzieleni na maks. 10-osobowe grupy. W każdej grupie dany uczestnik w ok. 2 minutowej wypowiedzi przedstawi się pozostałym członkom grupy. Po ok. 20 minutach i wymianie wizytówek z uczestnikami danej grupy każdy przejdzie do kolejnej grupy, zgodnie z przedstawionym na wstępie indywidualnym harmonogramem. Ilość grup, w których uczestnik będzie mógł przedstawić własną firmę uzależniona będzie od ilości zgłoszeń.
4. Rozmówcy podzieleni zostaną na grupy utworzone na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego.
5. Rozmowy będą prowadzone w języku polskim i/ lub angielskim.
6. Koszt udziału w spotkaniu dla firm członkowskich PHIG jest bezpłatny. Dla firm niezrzeszonych koszt udziału wynosi 200 PLN + 23% VAT za osobę (płatny przed wydarzeniem).
7. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoja obecność, ale nie wezmą udziału i nie odwołają go do dnia 25.09.2017, opłata nie zostanie zwrócona.