Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Toruń: spotkanie informacyjne dot. hiszpańskiego rynku

Toruń: spotkanie informacyjne dot. hiszpańskiego rynku

  • Data wydarzenia 20 lutego 2018
  • ·
  • Publikacja 07 lutego 2018
  • ·

20 lutego 2018 o godz. 10.00 na terenie Toruńskiego Parku Technologicznego odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące ekspansji na rynek hiszpański. Do udziału zapraszamy wszystkie firmy zainteresowane rozpoczęciem działalności na terenie Hiszpanii. 

 

Wtorek z eksportem: Rynek hiszpański – uwarunkowania współpracy gospodarczej 

godzina: 10.00
miejsce: Toruński Park Technologiczny

ul. Włocławskiej 167, 87-100 Toruń
organizator: Enterprise Europe Network

 

Spotkanie jest skierowane do wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych ekspansją na rynek hiszpański. Partnerem spotkania jest Polsko – Hiszpańska Izba Gospodarcza.

 

Wydarzenie to odbywa się w ramach cyklu: „Wtorki z eksportem w Toruńskim Parku Technologicznym”, będącego niepowtarzalną okazją do zapoznania się z możliwościami wkraczania na międzynarodowe rynki, jak również z inicjatywami gospodarczymi placówek wspierających przedsiębiorców w internacjonalizacji.

 

W roli ekspertów wystąpią: Pani Zuzanna Gołębiewska, Dyrektor Biura Polsko – Hiszpańskiej Izby Gospodarczej oraz Pan Adam Plisiecki, Radca Prawny Kancelarii Serrano Internacional i firmy członkowskiej PHIG.

 

Podczas spotkania eksperci przedstawią praktyczne informacje dotyczące apektów prawnych związanych z realiami współpracy z hiszpańskiemi parterami, opowiedzą o różnicach kulturowych czy hiszpańskiej etyce prowadzenia biznesu. Przedstawią również dobre praktyki wejścia na rynek hiszpański.

 

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona!

 

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

 

Galerie