Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Speed Business Meeting w Warszawie

Speed Business Meeting w Warszawie

  • Data wydarzenia 06 listopada 2018
  • ·
  • Publikacja 04 października 2018
  • ·

Speed Business Meeting to jedyna formuła, gdzie Partner może dotrzeć ze swoją ofertą do bardzo szerokiego grona odbiorców (współpraca pomiędzy kilkoma izbami bilateralnymi). 


Polsko - Hiszpańska Izba Gospodarcza

oraz Belgijska Izba Gospodarcza, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Niderlandzko – Polska Izba Gospodarcza, Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza, Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza i Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza


serdecznie zapraszają na Speed Business Meeting,który odbędzie się 6 listopada 2018 r. o godz. 18.00, w Regent Warsaw Hotel w Warszawie, ul. Belwederska 23.

 

Speed Business Meeting to jedyna formuła, gdzie Partner może dotrzeć ze swoją ofertą do bardzo szerokiego grona odbiorców (współpraca pomiędzy kilkoma izbami bilateralnymi). Uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w serii krótkich spotkań z przedstawicielami wybranych branż.

 

Rozmówcy podzieleni zostaną na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów. Organizatorzy nie gwarantują jednakże spotkania z firmami z każdej z branż, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.

 

Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniego zapisu (maks. 1 osoba z firmy). Koszt uczestnictwa to 100 PLN + VAT dla firm członkowskich PHIG i 200 PLN + VAT dla firm niezrzeszonych. Poniżej znajda Państwo Formularz zgłoszeniowy oraz Regulamin spotkania. Prosimy o przesyłanie formularza do dnia 26.10.2017.

 

Program:

17.30 – 18.00 Rejestracja

18.00 – 18.30 – Oficjalne otwarcie

18.30 - 20.00 - Speed Business Meeting

20.00 – 21.30 – Business Mixer

 

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin