Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Forum Transformacji Energetycznej 2019

Forum Transformacji Energetycznej 2019

  • Data wydarzenia 19 czerwca 2019
  • ·
  • Publikacja 30 maja 2019
  • ·

Występując w roli Partnera Instytucjonalnego konferencji "Forum Transformacji Energetycznej 2019", zapraszamy Firmy Członkowskie Izby do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Konferencja odbędzie się 19 czerwca 2019 r. w Sali pod Kopułą, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii (pl. Trzech Krzyży 3/5, Warszawa).

 

Forum Transformacji Energetycznej stanowić będzie próbę zdefiniowania wyzwań inwestycyjnych w obszarze infrastruktury wytwórczej, przesyłowej i magazynowania energii, w kontekście zachodzącego postępu technologicznego.

 

Forum Transformacji Energetycznej 2019 zostało objęte honorowym patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Energii, Ministerstwa Środowiska oraz Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

 

Formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie internetowej organizatora wydarzenia pod adresem:  http://stowarzyszenie-zmijewski.pl/pl/formularz-rejestracyjny. Więcej informacji na temat konferencji dostępne jest na stronie internetowej wydarzenia: http://transformacjaenergetyczna.pl/.