Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Seminarium GALICJA: INWESTYCJE, TALENT I INNOWACJE

Seminarium GALICJA: INWESTYCJE, TALENT I INNOWACJE

  • Data wydarzenia 09 września 2019
  • ·
  • Publikacja 24 czerwca 2019
  • ·

W dniu 9 września 2019 (poniedziałek) będzie przebywał z wizytą w Warszawie Prezydent regionu Galicji Pan Alberto Núñez Feijóo wraz z delegacją przedstawicieli firm i instytucji z tej części Hiszpanii. Motywem przyjazdu jest uczestnictwo delegacji w Regional and Economic Diplomacy Summit organizowanym przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.

 

Podczas Szczytu przygotowujemy także seminarium

GALICJA: INWESTYCJE, TALENT I INNOWACJE

- prezentację możliwości współpracy z regionem Galicji dla firm i instytucji polskich.

 

 

Do udziału w spotkaniu zapraszamy głównie przedstawicieli firm i instytucji z następujących branży:

- sektor spożywczy (w tym konserwy rybne, owoce morza),

- sektor motoryzacyjny,

- ochrona zdrowia,

- rozwój współpracy między portami morskimi,

- kultura i turystyka,

- technologie informacyjno-komunikacyjne.

 

Spotkanie rozpocznie się dnia 9 września o godz. 10.45 w Hotelu Hilton, Meeting Room 2, ul. Grzybowska 63, 00-844 Warszawa.

 

PROGRAM

 

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Możliwość uczestnictwa tylko po otrzymaniu potwierdzenia od organizatorów. Szczegółowych informacji udziela Pani Monika Wasążnik tel. +48 22 630 94 13.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

W Szczycie Dyplomacji Samorządowej i Ekonomicznej 2019 r.  udział wzięło ponad 1400 uczestników z całej Europy. W 25 panelach dyskusyjnych o tematyce samorządowej, biznesowej i naukowej udział wzięło ponad 100 panelistów – ekspertów i praktyków w danych dziedzinach.


Wydarzeniem towarzyszącym Szczytu był V Kongres Klastrów Polskich, zorganizowany przez Związek Klastrów Polskich. Podczas Konferencji odbyły się również dwa seminaria – regionu Galicji oraz frankofońskie, będące okazją do wymiany myśli i doświadczeń między przedstawicielami świata biznesu, lokalnego ekosystemu i nauki.


Ponadto, swoje stanowiska wystawiennicze zaprezentowało ok. 30 podmiotów m.in. przedstawiciele Ministerstw, regionów polskich i zagranicznych, organizacje pozarządowe i biznesowe oraz think-tanki.

 

Relacja fotograficzna i wideo z wydarzenia będą dostępne  już wkrótce na stronie internetowej www.regiosummit.pl

Galerie