Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Webcast: ceny transferowe: jak zarządzać terminami?

Webcast: ceny transferowe: jak zarządzać terminami?

  • Data wydarzenia 06 października 2020
  • ·
  • Publikacja 30 września 2020
  • ·

W imieniu firmy członkowskiej Izby - KPMG - zapraszamy na webcast pt. "Ceny transferowe: jak zarządzać terminami?" Polsko-Hiszpańska Izba Gospodarcza objęła wydarzenie patronatem.

 

Termin webcastu: 06.10.2020, godz. 11:00 – 12:00

   

Zarejestruj się

 


Zgodnie z nowymi przepisami w zakresie cen transferowych, które weszły w życie z początkiem 2019 roku, transakcje podatników z podmiotami powiązanymi, a także wybrane transakcje z podmiotami z tzw. rajów podatkowych, powinny zostać zaraportowane poprzez nowy formularz TPR. Jeszcze w 2020 roku wiele firm stanie po raz pierwszy przed tym wyzwaniem.

O tym, jak w uporządkowany i łatwy sposób przygotować formularz TPR, jakie sankcje związane są z niedopełnieniem obowiązków w zakresie cen transferowych oraz o jakich terminach związanych z obszarem transfer pricing należy pamiętać, opowiemy podczas webcastu „Ceny transferowe – jak zarządzać terminami". Wydarzenie odbędzie się 06.10.2020, w godz. 11:00-12:00.

Organizatorem webcastu jest KPMG, a patronatu udzielili: Brytyjsko-Polska Izba Gospodarcza (BPCC), Włoska Izba Handlowo – Przemysłowa w Polsce (CCIIP), Polsko-Hiszpańska Izba Gospodarcza (PHIG), Skandynawsko – Polska Izba Gospodarcza (SPCC) oraz Podkarpacki Klub Biznesu (PKB).  
  
Zakres tematyczny wydarzenia:

 

Raportowanie cen transferowych - informacja TPR i TPR Assistant

Oświadczenie o sporządzeniu dokumentacji cen transferowych i sankcje za nierynkowość i niezłożenie

Ważne terminy w zakresie cen transferowych

 
Prelegenci:

 

Monika Palmowska – Partner w dziale doradztwa podatkowego,
zespół ds. cen transferowych w KPMG w Polsce

Hanna Rawska – Menedżer w dziale doradztwa podatkowego,
zespół ds. cen transferowych w KPMG w Polsce

Piotr Wodecki – Menedżer w dziale doradztwa podatkowego,
zespół ds. cen transferowych w KPMG w Polsce

 
Rejestracja: https://webcasty.kpmg.pl/form.php?idwebcastu=221

Do udziału zapraszamy przede wszystkim dyrektorów finansowych, głównych księgowych, doradców podatkowych oraz osoby odpowiedzialne w spółkach za rozliczenia podatkowe

W celu rejestracji na webcast, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 06.10.2020 r. do godz. 11:00.

Udział w wydarzeniu online jest bezpłatny, jednakże możliwy wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia udziału od organizatora. Uprzejmie informujemy, ze zgłoszenia od podmiotów prowadzących działalność konkurencyjną wobec KPMG nie będą przyjmowane.

Organizator spotkania zastrzega sobie możliwość selekcji zgłoszeń, a także możliwość zmiany terminu lub odwołania wydarzenia.