Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Polsko-Hiszpańskie Forum Inwestycji i Współpracy Biznesowej

Polsko-Hiszpańskie Forum Inwestycji i Współpracy Biznesowej

  • Data wydarzenia 14 czerwca 2011
  • ·
  • Publikacja 19 maja 2011
  • ·

Warszawa, 14 i 15 czerwca 2011 r.

 


Biuro Radcy Handlowego Ambasady Hiszpanii w Warszawie, w imieniu Hiszpańskiego Instytutu Handlu Zagranicznego ICEX, przy współpracy z Ministerstwem Gospodarki, z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) oraz z Polsko - Hiszpańską Izbą Gospodarczą organizuje w Warszawie w dniach 14 i 15 czerwca 2011 roku III edycję

POLSKO-HISZPAŃSKIEGO FORUM INWESTYCYJI I WSPÓŁPRACY BIZNESOWEJ.


Wydarzenie to jest kontynuacją współpracy i działań podjętych podczas poprzednich edycji Forum w latach 2001 i 2007 oraz zakończonego sukcesem Forum Współpracy w 2008 r.
Bierze w nim udział 40 firm hiszpańskich, spośród których 28 ma przygotowane projekty inwestycji bądź współpracy biznesowej i chciałyby spotkać się z polskimi firmami w celu nawiązania kontaktów w następujących działach gospodarki:


o    Architektura i consulting
o    Inżynieria i budownictwo
o    Gospodarka odpadami
o    Produkcja metalowa
o    Doradztwo prawne
o    Zdrowie i uroda
o    Wynajem maszyn budowlanych
o    Kolejnictwo
o    Technologie Informatyczne TIC
o    Instalacje elektryczne
o    Stolarka ogniotrwała

 

Profile firm, które mogą Państwa zainteresować.

Zawierają one krótki opis działalności firmy, projekty inwestycyjne i propozycje współpracy w Polsce. Pragniemy również poinformować Państwa, że ta i inne informacje dotyczące Forum, są dostępne pod linkiem www.spainbusiness.com/forumwarsaw. 

Jeżeli są Państwo zainteresowani uczestnictwem w Forum, uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza uwzględniając nazwy firm, z którymi chcielibyście się Państw spotkać i przesłanie go do 27 maja, na adres: forum.warsaw@comercio.mityc.es


W związku z dużym zainteresowaniem Forum, pragniemy poinformować, że na podstawie profili firm polskich i hiszpańskich oraz po otrzymaniu wszystkich zgłoszeń dokonamy ostatecznej selekcji i potwierdzimy pisemnie Państwa uczestnictwo. Zapraszamy Państwa do zgłoszenia swojej kandydatury możliwie jak najwcześniej oraz do podania dokładnych informacji dotyczących Państwa celów i projektów.


Jednocześnie informujemy, że Biuro Radcy Handlowego Ambasaday Hiszpanii współpracuje z przy doborze firm i organizacji indywidualnych spotkań z firmą MK Consulting.
                                           
Przekonani o możliwości nawiązania owocnej, wzajemnie dopełniającej się współpracy między polskimi i hiszpańskimi przedsiębiorstwami, Biuro Radcy Handlowego Ambasady Hiszpanii w Warszawie, Hiszpański Instytut Handlu Zagranicznego ICEX, Ministerstwo gospodarki, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ), oraz Polsko - Hiszpańska Izba Gospodarcza  mamy nadzieję, że znajdą Państwo wśród hiszpańskich uczestników Forum odpowiednich partnerów biznesowych i zechcą wziąć udział w Polsko-Hiszpańskim Forum Inwestycyji i Współpracy.