Allen & Overy, A. Pędzich sp.k.

PHIG.pl » Firmy członkowskie » Allen & Overy, A. Pędzich sp.k.

Warszawskie biuro Allen & Overy zostało założone w 1991 r., jako jedna z pierwszych międzynarodowych kancelarii prawnych. Obecnie, Allen & Overy, A. Pędzich sp. k. jest jedną z większych międzynarodowych firm prawniczych w Polsce z zespołem ponad 50 prawników polskich i angielskich, w tym doświadczonych adwokatów i radców prawnych.

 

Jesteśmy stałym doradcą krajowych i międzynarodowych banków i instytucji finansowych, znaczących korporacji międzynarodowych i krajowych oraz instytucji rządowych. Będąc częścią zintegrowanego zespołu Allen & Overy na świecie wykorzystujemy znajomość międzynarodowej praktyki prawniczej w warunkach rynku polskiego. Mamy także szerokie doświadczenie i znakomitą reputację w pracy przy największych i najbardziej znaczących transakcjach przeprowadzanych na polskim rynku.

 

Biuro świadczy doradztwo prawne w zakresie prawa polskiego, angielskiego i unijnego we wszystkich głównych obszarach działalności Allen & Overy, tj. rynkach kapitałowych, bankowości i finansach, oraz prawie handlowym i zagadnieniach korporacyjnych.


Obszary działalności

  • Kancelaria prawna

Dane kontaktowe

tel.: 22 820 61 00

Strona internetowa: www.allenovery.com

Adres: Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa