Contazara S.A.

PHIG.pl » Firmy członkowskie » Contazara S.A.

CONTAZARA to wiodąca firma w sektorze zarządzania zasobami wodnymi dostarczająca innowacyjne oraz konkurencyjne rozwiązania.


Główną działalnością firmy jest projektowanie, opracowywanie, produkcja, weryfikacja i obsługa posprzedażna wodomierzy elektronicznych do użytku domowego, komercyjnego, przemysłowego, dystrybucji lub nawadniania, a także urządzeń zdalnego odczytu i oprogramowania dla potrzeb gospodarki wodnej.


Naszymi głównymi klientami są przedsiębiorstwa wodociągowe publiczne, mieszane lub prywatne, które zarządzają wodą pitną.  Contazara posiada swoje oddziały w Hiszpanii oraz w krajach Ameryki Północnej, Ameryki Środkowej, Ameryki Południowej, Europy, Azji i Afryki.


Firma zawdzięcza swoją pozycję strategii zrównoważonego rozwoju opartego na zwiększeniu wartości dodanej wszystkich zainteresowanych stron, zwiększeniu kapitału relacyjnego, który razem z kapitałem ludzkim, jest podstawą do wzrostu i rozwoju idelanego zarządzania, innowacji i konkurencyjnych produktów oraz ulepszenia łańcucha dostaw, który pomaga otworzyć nowe rynki i klientów.


W CONTAZARZE jesteśmy dumni z tego, kim jesteśmy i z przyszłości, którą budujemy. 

Obszary działalności

  • Zarządzanie zasobami wodnymi

Dane kontaktowe

tel.: +34 976 500 691

Strona internetowa: http://www.contazara.es/

Adres: Carretera Castellón Km 5,5 - 50720 La Cartuja Baja, Zaragoza