Inżynieria Sp. z o.o.

PHIG.pl » Firmy członkowskie » Inżynieria Sp. z o.o.

Firma Inżynieria powstała w 2015 roku w celu świadczenia usług projektowych i nadzorów dla projektów inżynierii lądowej i wodnej, uczestnicząc głównie w projektach infrastrukturalnych, mieszkaniowych i nadzorów dla administracji publicznej.

W 2017 roku Inżynieria rozpoczęła działalność w sektorze przemysłowym, współpracując z firmą American Air Filter, w projekcie modernizacji wtórnego systemu odpylania trzech konwertorów w zakładzie ArcelorMittal w Dąbrowie Górniczej. Instalacja złożona jest z największego w kraju filtra workowego o wydajności filtracyjnej 3,4 mln m3/h, 3 wentylatorów o mocy 2,75 MW każdy i ponad 3500 ton konstrukcji stalowych. Inżynieria stała się bardzo ważną częścią tego projektu, pełniąc usługi prowadzenia budowy zgodnie z polskim prawem, negocjując kontrakty, koordynując prace podwykonawców, obniżając koszty i zmniejszając ryzyko.

Inżynieria chce stać się, dzięki znajomości lokalnego rynku, partnerem strategicznym dla firm nastawionych na rozwój w branży inżynierii lądowej i przemysłu na polskim rynku. Świadczymy usługi inżynieryjne zarówno w Polsce, jak i w Hiszpanii, dysponujemy odpowiednio wykwalifikowaną kadrą specjalistów do opracowywania, optymalizacji i nadzorowania wszelkiego rodzaju projektów budowlanych.

Obszary działalności

  • Konstrukcyjna

Dane kontaktowe

Adres: ul. 3 maja 44, 43-450 Ustroń