Co nowego u naszych Firm Członkowskich

PHIG.pl » Co nowego u naszych Firm Członkowskich » Legalintech.pl – nowa strona Rödl & Partner o tematyce prawno-technologicznej

Legalintech.pl – nowa strona Rödl & Partner o tematyce prawno-technologicznej

Rödl & Partner

  • Dodano 18 listopada 2019
  • ·

Rödl & Partner rozszerzył działalność o usługi prawno-technologiczne, z którymi dokładniej można zapoznać się za pośrednictwem nowej strony internetowej. Legalintech.pl koncentruje się na doradztwie technologicznym i cyberbezpieczeństwie.

 

Legalintech.pl nierozerwalnie wiąże się z usługami świadczonymi przez dział Nowych Technologii i Cyberbezpieczeństwa w Rödl & Partner i przedstawia aktualne zagadnienia z pogranicza prawa i technologii. Nowoczesna, przejrzysta szata graficzna umożliwia funkcjonalne i intuicyjne poruszanie się po witrynie. Na stronie publikowane są artykuły zgodne z aktualnym stanem prawnym i najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, jak również przydatne informacje dotyczące oferowanych przez firmę usług i organizowanych wydarzeń.

 

Pomysł powstania https://legalintech.pl/ zrodził się po tym, jak w ramach Rödl & Partner powołaliśmy zespół Nowych Technologii i Cyberbezpieczeństwa. Naturalnym kolejnym krokiem dla nas było stworzenie przestrzeni, w której możemy skupić się na szerokim komunikowaniu o działaniach prawno-technologicznych przy współpracy z partnerami zewnętrznymi (np. software housami). Dzięki nowej stronie mamy możliwość dotarcia do szerszego grona odbiorców i wyrazistego przedstawienia innowacyjnych usług  wyjaśnia Jarosław Kamiński, adwokat i Associate Partner w Rödl & Partner .

 

Rödl & Partner oferuje usługi z zakresu doradztwa prawno-technologicznego, przeprowadzania  audytów i testów bezpieczeństwa informacji i danych, weryfikacji poziomu bezpieczeństwa IT oraz wszelkich fizycznych form zabezpieczenia przedsiębiorstwa (budynków, pomieszczeń biurowych, serwerowni), a także sprawdzania zgodności praktyk z obowiązującymi przepisami.

 

Więcej informacji na https://legalintech.pl/.