Co nowego u naszych Firm Członkowskich

PHIG.pl » Co nowego u naszych Firm Członkowskich » Deloitte Polska oraz Workiva łączą siły

Deloitte Polska oraz Workiva łączą siły

Deloitte Polska

  • Dodano 23 czerwca 2022
  • ·

Współpraca ma usprawnić procesy i zastosowanie technologii w obszarze automatyzacji sprawozdawczości. Firma doradcza Deloitte podejmuje współpracę z Workiva na terenie Polski i Europy Środkowej.

 Wspólna strategia obejmuje usprawnienie procesów raportowania takich obszarów jak sprawozdawczość finansowa, ESG, zarządzanie kontrolami wewnętrznymi i audyt wewnętrzny.

 

Rozwój dotychczasowego partnerstwa Deloitte i Workiva na wielu rynkach europejskich oraz w Stanach Zjednoczonych pokazuje efektywność relacji biznesowej opartej na kompetencjach obu podmiotów oraz wzajemnym wsparciu. Podpisana umowa o współpracy oznacza skupienie się na rozwoju tej gałęzi usług w Polsce i Europie Środkowej. Wskazuje też na zaangażowanie w rozwój usług w obszarze optymalizacji procesów raportowania. Ambicją Deloitte jest bycie najważniejszym partnerem Workiva w regionie Europy Środkowej i w tym celu firma chce implementować technologiczną platformę Workiva, stworzoną do usprawnienia i uproszczenia czasochłonnych procesów raportowania finansowego, ESEF oraz ESG.

 

Pełna informacja prasowa jest dostępna w języku polskim na stronie: https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/press-releases/articles/deloitte-polska-oraz-workiva-lacza-sily.html