Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Kongres Ekspansywnych Eksporterów

Kongres Ekspansywnych Eksporterów

  • Data wydarzenia 27 października 2022
  • ·
  • Publikacja 21 września 2022
  • ·

Merytoryczne prezentacje, wyspecjalizowane prelekcje, ciekawe panele dyskusyjne oraz możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy ekspertami i przedsiębiorcami działającymi na rynkach zagranicznych to zasadnicze elementy Kongresu Ekspansywnych Eksporterów.

 

Jako Partner wydarzenia mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w

 

KONGRESIE EKSPANSYWNYCH EKSPORTERÓW

który odbędzie się

 

27 października 2022

w Hotelu ARCHE ul. Krakowska 237,  w Warszawie

www.kongreseksporterow.org

 

KEE to wyjątkowe wydarzenie łączące przedsiębiorców z sektorem usług branżowych i instytucji publicznych.

 

Wydarzenie będzie okazją do poznania instrumentów finansowania i zabezpieczania ryzyka, pogłębienia zrozumienia międzynarodowych reguł handlu oraz możliwości promocji i współpracy na rynkach zagranicznych ale przede wszystkim wspaniałą okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych. Kongres jest dedykowany eksporterom, którzy działają za granicą i poszukują nowych rynków.

 

Kongres Ekspansywnych Eksporterów odbywa się w połączeniu z Kongresem Bezpieczeństwa Żywności, Kongresem Logistycznym i Kongresem Produkcji Podstawowej – w tym samym dniu, w tym samym miejscu. Dzięki temu uczestnicy Kongresu mają możliwość spotkania z szerokim spektrum zagadnień. Wydarzenia mają formułę hybrydową – możliwe jest uczestnictwo zarówno stacjonarne jak i zdalne.

 

Ilość biletów na uczestnictwo stacjonarne jest ograniczona.

Szczegółowe informacje dotyczące Kongresu Ekspansywnych Eksporterów są dostępne na stronie internetowej wydarzenia: www.kongreseksporterow.org

 

Koordynatorem wydarzenia:

Adriana Rudnicka (tel.: +48 668 005 030

e-mail: adriana.rudnicka@ewabis.com.pl).