Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Webinarium: Wsparcie zespołu w trudnych czasach: jak zwiększyć zaangażowanie, satysfakcję i przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu oraz rotacji

Webinarium: Wsparcie zespołu w trudnych czasach: jak zwiększyć zaangażowanie, satysfakcję i przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu oraz rotacji

  • Data wydarzenia 23 maja 2023
  • ·
  • Publikacja 15 maja 2023
  • ·

W trakcie webinaru przeanalizujemy dwa koncepty: satysfakcję z wykonywanej pracy i zaangażowanie w nią. Sprawdzimy, jakie są między nimi zależności i jak na siebie wpływają. Zastanowimy się, jakie możliwości ma pracownik oraz jakie działania może podjąć firma.

Polsko-Hiszpańska Izba Gospodarcza serdecznie zaprasza na webinarium

organizowane przez naszą firmę członkowską Mindgram

 

 Wsparcie zespołu w trudnych czasach: jak zwiększyć zaangażowanie, satysfakcję

i przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu oraz rotacji

 w dniu 23 maja 2023

w godz. 12.00-13.00

  

Pozwoli nam to zbudować obraz takiego funkcjonowania firmy, które będzie promować utrzymanie zaangażowania wśród pracowników. Na koniec przyjrzymy się sytuacjom, w których dochodzi do wypalenia zawodowego i sprawdzimy, co powoduje rotację wśród pracowników.

 

Podczas webinaru dowiedzą się Państwo:

• Jak osiągnąć satysfakcję w domu i w pracy?

• Co wpływa na zadowolenie w pracy? Jak można je budować na poziomie indywidualnym i organizacyjnym?

• Czy zadowolenie = zaangażowanie? Jak utrzymać dobry poziom zaangażowania i zadowolenia z pracy?

• Kiedy dochodzi do wypalenia zawodowego i czy ma to negatywny wpływ na rotację pracowniczą?

 

Webinar będzie interaktywny i wykorzysta narzędzia do partycypacji online. Uczestnicy wyniosą z niego pogłębienie zrozumienia pewnych mechanizmów sterujących relacjami w firmie, a podawane w jego trakcie przykłady procesów mających na celu usprawnienie tych relacji mogą się okazać przydatne w odniesieniu do aktualnej sytuacji, w której uczestnicy mogą się odnajdywać.

 

Prowadzący

Stanisław Piotr Nowak - Coach kariery, ACC, International Coaching Federation. Pracuje jako coach kariery z klientami biznesowymi o szerokim przekroju zajmowanych przez siebie stanowisk. Klienci pochodzą z różnych krajów i kontynentów, reprezentują wiele wpływów kulturowych i językowych.

 

Szczegółowe informacje i formularz rejestracyjny

https://webinar.mindgram.com/pl/wsparcie-zespolu-w-trudnych-czasach

 

Uczestnictwo bezpłatne.

Język wydarzenia: polski

Jeśli chcą Państwo uczestniczyć w wydarzeniu po hiszpańsku, prosimy o kontakt z Izbą i podamy Państwu nowy termin wydarzenia.