Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Konferencja PwC: CFO Compass Connect Forum

Konferencja PwC: CFO Compass Connect Forum

  • Data wydarzenia 17 września 2024
  • ·
  • Publikacja 29 czerwca 2024
  • ·

W imieniu firmy członkowskiej Izby - PwC - mamy przyjemność zaprosić Państwa na trzecią edycję “CFO Compass Connect Forum” - wydarzenie, którego głównym celem jest zbudowanie platformy wymiany wiedzy i inspiracji dla polskich CFOs.

 

Konferencja odbędzie się we wtorek, 17 września 2024 r. od godziny 14:00, w Hotelu VERTE w Warszawie, ul. Podwale 3/5. Spotykamy się na żywo. Spotkanie rozpoczniemy lunchem od g. 14:00, a zakończymy koktajlem networkingowym.

 

Prosimy o potwierdzenie przybycia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

CFO Compass Connect Forum | PwC


 

Główną osią dyskusji będzie poszukiwanie sposobów na to jak kontrolować chaos. Podczas popołudniowego spotkania będziemy mówić o tym, jak ustalać priorytety, jak uniknąć niepotrzebnego zamieszania i jak wspierać się sztuczną inteligencją. Będziemy się inspirować sposobami na podnoszenie efektywności pracy, zobaczymy, jak może wyglądać miejsce pracy przyszłości, w jaki sposób będziemy zdobywać i wykorzystywać informacje i kiedy będziemy mogli ufać wiadomościom otrzymanym od GenAI. Porozmawiamy o znaczeniu motywacji i psychologii w biznesie, a zaproszeni goście i praktycy podpowiedzą jak współpracować i zarządzać dużymi projektami w firmie, aby uniknąć chaosu.

 

Kontakt organizacyjny: Eliza Mróz, eliza.mroz@pwc.com, 519 507 489.


Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Spotkanie odbędzie się w języku polskim. Udział możliwy po otrzymaniu zaproszenia. Liczba miejsc jest ograniczona. Do udziału zapraszamy CFOs organizacji z różnych branż, zainteresowanych lub mających doświadczenie w transformacji funkcji finansowych.