Aktualności

PHIG.pl » Aktualności » Konferencja PwC: CFO Compass Controlling Connect Forum

Konferencja PwC: CFO Compass Controlling Connect Forum

  • Data wydarzenia 29 października 2024
  • ·
  • Publikacja 01 lipca 2024
  • ·

W imieniu firmy członkowskiej Izby - PwC Polska- serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji “CFO Compass Controlling Connect Forum”, która odbędzie się 29 października 2024 r. w godzinach 13:00-20:00, w Radisson Collection Hotel w Warszawie (ul. Grzybowska 24).

 

Celem konferencji “CFO Compass Controlling Connect Forum” jest przedstawienie obrazu współczesnej funkcji kontrolingu poprzez pokazanie, w jaki sposób odpowiednio zorganizowana struktura, wykorzystująca systemy Enterprise Performance Management (EPM), może przyczynić się do automatyzacji rutynowych procesów i umożliwić kontrolerom efektywniejsze wsparcie biznesu.

 

Podczas konferencji, wspólnie z partnerami technologicznymi, takimi jak OneStream, Jedox, Tagetik, Anaplan i LucaNet, przedstawimy demo rozwiązań w obszarach, które aktualnie najmocniej wymagają wsparcia zespołów kontrolingowych, np. cash flow, ale także pokażemy, jak zintegrowane platformy EPM pomagają szefom kontrolingu w pełnieniu roli partnera biznesowego, wykorzystując m.in. narzędzia ML i AI.

 

Proszę o potwierdzenie przybycia poprzez rejestrację przez formularz online:

https://www.pwc.pl/pl/forms/event/cfo-compass-controlling-forum.html 


 

Wierzymy w to, że podczas konferencji stworzymy platformę debaty oraz wymiany doświadczeń między liderami finansowymi i zespołami kontrolingowymi. Nie zabraknie inspiracji od praktyków rynkowych, ekspertów z rynków zachodnich, a także najlepszych praktyk.

 

Szczegółowa agenda znajduje się na stronie wydarzenia:

https://www.pwc.pl/pl/wydarzenia/2024/cfo-compass-controlling-connect-forum.html

 

Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w całej konferencji, a także w wieczornym spotkaniu koktajlowym.

Kontakt organizacyjny: Eliza Mróz, eliza.mroz@pwc.com, 519 507 489.


Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Spotkanie odbędzie się w języku polskim oraz częściowo w języku angielskim. Udział możliwy po otrzymaniu zaproszenia. Liczba miejsc jest ograniczona. Do udziału zapraszamy CFOs oraz kontrolerów z organizacji z różnych branż, zainteresowanych lub mających doświadczenie w transformacji funkcji finansowych.