BNP Paribas Bank Polska S.A.

PHIG.pl » Firmy członkowskie » BNP Paribas Bank Polska S.A.

BNP Paribas Bank Polska S.A notowany od 2011 r. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych jest częścią globalnej grupy bankowej BNP Paribas obecnej w 65 krajach. W Polsce jako bank uniwersalny o globalnym zasięgu kieruje usługi do klientów detalicznych, Wealth Management, a także firm w segmentach mikro, MŚP i bankowości korporacyjnej.

 

BNP Paribas jako Bank Zielonych Zmian wspiera klientów w przechodzeniu na gospodarkę niskoemisyjną, ogranicza negatywny wpływ działalności operacyjnej na środowisko naturalne. Konsekwentnie podejmujemy tematy ważne społecznie m.in. na temat roli kobiet i ich rosnącej odpowiedzialności w życiu społecznym i zawodowym,  z otwartością i wrażliwością promuje różnorodność podejmując aktywności angażujące zarówno pracowników jak i rynek.

 

W obszarze bankowości korporacyjnej i instytucjonalnej, BNP Paribas jest jednym z globalnych liderów oferujących szeroki zakres produktów i usług. W Polsce jesteśmy uznawani za jeden z czołowych banków pierwszego wyboru dla biznesu międzynarodowego. Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań biznesowych (finansowanie, cash management, usługi skarbowe, rynki kapitałowe, Arval, zarządzanie nieruchomościami i wiele innych). Nasze procesy oparte są o ideę globalnego i uproszczonego podejścia do obsługi klientów.

 

Infolinia Banku: 801 321 123.

Obszary działalności

  • Bank

Dane kontaktowe

BNP Paribas Bank Polska S.A.

tel.: 801 321 123

Strona internetowa: www.bnpparibas.pl

Adres: ul. M. Kasprzaka 2, 01-211 Warszawa