Co nowego u naszych Firm Członkowskich

PHIG.pl » Co nowego u naszych Firm Członkowskich » Hotel Metropol w centrum Warszawy ponownie otwarty

Hotel Metropol w centrum Warszawy ponownie otwarty

Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o. o.

  • Dodano 09 września 2020
  • ·

W ostatni weekend wakacji, po krótkiej przerwie spowodowanej sytuacją związaną z COVID-19, warszawski Hotel Metropol wznowił działalność i powitał pierwszych gości.

 

Hotel Metropol mieści się w centrum Warszawy. Powstał w 1965 roku według projektu znanego inżyniera architekta, historyka architektury i urbanisty, Zygmunta Stępińskiego. Był on także współautorem unikatowego budynku Cepelii, znajdującego się naprzeciwko hotelu. Metropol należy do spółki Hotele Warszawskie Syrena (HWS) i oferuje 211 nowoczesnych pokoi w 5 kategoriach, w tym także rodzinne i apartamenty. Spółka od kilku lat intensywnie inwestuje w projekty remontowe i modernizacje, dostosowujące budynek do aktualnych oczekiwań gości. W 2019 roku gruntownej renowacji poddano lobby, bar i restaurację, oddając gościom nowoczesną, jasną i przyjazną przestrzeń wspólną.

 

 

Bardzo cieszy nas ponowne otwarcie hotelu – mówi Paweł Lewtak, Członek Zarządu HWS. Jesteśmy przygotowani zarówno w zakresie bezpieczeństwa sanitarnego, jak i atrakcyjnej oferty dla naszych gości. Hotel Metropol to bezkonkurencyjna lokalizacja, odnowione pokoje z klimatyzacją, parking i sezonowa oferta gastronomiczna. Wkrótce będzie można uregulować u nas pobyt za pomocą bonu turystycznego. Jednakże Hotel Metropol to przede wszystkim profesjonalny zespół przeszkolonych i doświadczonych pracowników wspierających się wzajemnie. 

 

Do spółki Hotele Warszawskie Syrena należą 3 stołeczne obiekty: Polonia Palace, Metropol i MDM, oferujące nowoczesne pokoje dla gości biznesowych i turystycznych. Każdy z obiektów jest inny i unikalny, a jego historyczny charakter uzupełniają współczesne udogodnienia. Dzięki zróżnicowanej ofercie konferencyjnej wszystkie hotele są ciekawą propozycją dla organizatorów wydarzeń (MICE): gal, spotkań biznesowych i konferencji. Więcej informacji:

Agnieszka Naumiuk | Marketing Manager
T: 22 31 82 817 M: +48 691 509 460
E: agnieszka.naumiuk@syrena.com.pl