Zaproszenie na świętowanie Imienin ulicy Święty Marcin

PHIG.pl » Ogłoszenia » Pozostałe » Zaproszenie na świętowanie Imienin ulicy Święty Marcin


Hotel NH Poznań zaprasza do wspólnego świętowania imienin ulicy Święty Marcin!

 

ul. Święty Marcin w Poznaniu, to jedna z najważniejszych ulic w  mieście i 11 listopada – w najbliższy poniedziałek - będzie miejscem celebrowania Święta Niepodległości.


Tego dnia tradycyjny korowód ze Św. Marcinem na białym koniu przejdzie ulicą Święty Marcin, a tłumy poznanianek i poznaniaków oraz turystów wezmą udział w atrakcjach, koncertach, degustacjach i artystycznych pokazach. A barwną paradę będzie można obserwować z okien naszej Sali Gednania.


Serdecznie zapraszamy, aby odwiedzić i nas tego dnia. Oczywiście królować będzie gęsina w promocyjnej cenie, jednak ogrzać się będzie można również przy pysznych jesiennych zupach, czyli aksamitnym kremie z pieczonej dyni z chilli, imbirem i kolendrą oraz przy gęstej zupie gulaszowej pełnej mięsiwa i soczystych warzyw. 


Nie zabraknie słodkości. Z pewnością przyjemność sprawi przekąszanie rogalików marcińskich w zestawie z kawą za jedyne 10 zł. Słodkich i gorących aromatów dostarczy przebogata w składniki herbata zimowa  - tego dnia również w dobrej cenie.

 

Serdecznie zapraszamy do Poznania na Imieniny Ulicy Święty Marcin i wspaniałe chwile w NH Poznań!

 

Zespół

NH Poznań

Święty Marcin 67 | 61-806 Poznań | POLAND
M. +48 695 44 22 23 T. 061 624 8888 | bqt.nhpoznan@nh-hotels.com | nh-hotels.com

 

Dane do kontaktu